Початок гри був спокійним. «Шахтар» контролював м’яч, «Янг Бойз» діяв на контратаках. Перший небезпечний момент у матчі був створений на 18-й хвилині. Після передачі в штрафний майданчик Степаненко з трьох метрів не влучив у площину воріт. Після цього гра трохи прискорилася, а команди намагалися відповісти атакою на атаку, проте небезпечніше в цих моментах все ж були «гірники», які мінімум двічі могли вражати ворота суперника. Господарі ж віддали ініціативу супернику, намагаючись зіграти на контратаках.

На 40-й хвилині Даріо Срна з флангу прострілив уздовж воріт, захисникам господарів вдалося підстрахувати голкіпера, і вибили м'яч з-під ніг суперника. Ще через хвилину Срна зі штрафного зробив навіс на ближню штангу, де Степаненко виграв боротьбу і головою пробив у ближній кут, але воротар в останній момент встиг зреагувати.

Після перерви більш активніше почали грати господарі поля. На 47-й хвилині міг «Янг Бойз» рефері пробачив Степаненка і не призначив пенальті у ворота донеччан.

Але господарі таки свого добилися на 54-й хвилині. Сулеймані зробив простріл з флангу, Андрій П’ятов не перехопив м'яч, а Юя Кубо забив його в уже порожні ворота – 1: 0. Поки «Шахтар» відходив від пропущеного голу, гравці «Янг Бойз» зуміли забити другий м'яч. Дубль оформив Кубо – 2: 0.

На 68-й хвилині могли швейцарці забивати третій м'яч, проте снаряд після удару Бертоне поцілив у поперечину.

Після цього підопічні Фонсеки трохи активізувалися і навіть створили кілька небезпечних моментів, але рахунок на табло не змінився.

У першому екстра-таймі «гірники» ввімкнули швидкості і більше намагалися пресингувати суперника. Тим не менш, це їм успіху не принесло.

У серії пенальті фортуна більше посміхнулася «Янг Бойз», який ву підсумку і вийшов в наступний раунд турніру. За український клуб не забили Фред і Ракицький, а в швейцарській команді був неточний тільки Хадергьонай.

Ліга чемпіонів. 3 кваліфікаційний раунд

«Янг Бойз» (Швейцарія) – «Шахтар» (Україна)  2:0 (2:2 за сумою двох матчів, 4:2 по