Про це повідомляє офіційний сайт «Скали», де опубліковано лист директора академії футболу «Скала» до президента ФФУ Анатолія Конькова та президент ДЮФЛ України Віталія Борта.

Президенту ФФУ
п. Конькову А. Д.
Президенту ДЮФЛ України
п. Борту В. П.

У своєму листі до вас від 13 березня 2014 року, який також був опублікований на офіційному сайті ФК «Скала», ми уже повідомляли про переманювання-викрадення гравця моршинської Академії футболу «Скала» U-14 Тараса Грици представниками ФК «Шахтар» (Донецьк), де доводили про недопустимість подібних дій представниками донецького клубу, які вже, на жаль, носять системний характер. Йдеться про систематичне порушення правил «фейр-плей» у питаннях, пов’язаних з викраданням юних футболістів й з інших українських клубів, зокрема з Галичини. Жертвами футбольного «кіднепінгу» у різний час також ставали такі вихованці футболу Львівщини як Дмитро Чигринський, Тарас Качараба, Михайло Шишка, Михайло Писко. Все це залишалося поза увагою керівниками українського футболу.

І от історія з нашим вихованцем Тарасом Грицею має продовження: адміністрація ФК «Шахтар» знову всупереч нашим вимогам, а також нормам честі, моралі заявила цього гравця для участі в чемпіонаті Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України на весняну частину змагань сезону 2013/2014 років.

У зв`язку з цим, вимагаємо від вас анулювати заявку Грици Тараса і звернутися до керівництва ФК «Шахтар» про недопустимість таких дій у майбутньому. Маючи найбільший бюджет серед футбольних клубів Східної Європи, ФК «Шахтар», мабуть, повинен виховувати власні таланти, а у разі необхідності запрошення футболістів з інших  клубів, нехай робить це у цивілізований спосіб.

І ще раз звертаємося до Федерації футболу України з проханням переглянути певні нормативні акти, згідно з якими, гравці до 16-ти років не повинні виїжджати за межі області, адже це може спричинити певні труднощі у їхньому становленні як особистості.

Директор Академії футболу «Скала» Володимир Ольберт