Як повідомляє кореспондент «Вголосу», біля Львівської ОДА уже зібралося понад 100 шахтарів і вони продовжують прибувати.

За словами шахтарів, хоч сьогодні уряд перерахував 38 млн грн, але цих коштів не достатньо, щоб покрити минулорічний борг.

Через пікет затримався початок колегії ОДА.

Як повідомив голова первинки НПГУ шахти «Межирічанська» Василь Лесняк, люди не хочуть страйкувати і мерзнути на дорогах, перекриваючи їх, та під держустановами. Вони хочуть працювати, але не безплатно, а за гідну винагороду. Шахтарі планують залишитися під ОДА на ніч.

Як повідомляли, сьогодні в першу зміну не розпочали роботу гірники копалень «Степова» й «Межирічанська».

Разом з тим, як відзначив Волинець, у Міненерговугіллі запевнили, що на погашення заборгованості із зарплати за листопад для ДП «Львіввугілля» виділено 38 млн грн. Гірники п’яти інших шахт підприємства заявляють: якщо кошти не надійдуть до 12:00, то у другу зміну вони також не працюватимуть.

Нагадаємо, шахтарі планували сьогодні з 10:00 пікетувати Львівську ОДА. Влада обіцяла, що шахтарям Львівщини сьогодні виплатять борги із зарплати.

Як писав «Вголос», 11 січня гірники перекривали трасу Львів – Жовква – Рава-Руська в районі села Сопошин, що в Жовківському районі, і погрожували зупинкою виробництва, якщо їм не погасять борги із заробітної плати.

Попри запевнення влади, що борги із зарплати виплатять до 20 січня, сьогодні на Львівщині шахтарі знову перекрили трасу.