2020-ий став роком Білого Щура і, за прогнозами астрологів, буде дуже вдалим для спілкування з протилежною статтю і романтичних пошуків.

Так, любовний гороскоп передбачає, що вільні люди зустрінуть свою другу половинку, а в парах стосунки будуть стабільними і гармонійними, пише SlovoFraza.

Тілець

Для Тільців 2020 рік Білого Щура стане сприятливим періодом для любовних стосунків. Представники цього знаку зодіаку будуть поглинені почуттями і романтикою. Астрологи не прогнозують серйозних проблем і конфліктів в особистому житті. Крім того, з'явиться потяг до гострих відчуттів і нових емоцій, що може штовхнути на необдумані вчинки і інтрижки на стороні. Для пошуку другої половинки вільним людям краще використовувати другу половину року, тому що цей час буде найбільш підходящим для романтичних зустрічей і початку стосунків. Стосунки тих, хто в парі, будуть спокійними і гармонійними.

Діва

2020 рік Білого Щура принесе Дівам стабільність і щастя в особистих стосунках – ці представники будуть поглинені романтичними почуттями і переживаннями, а їхнє життя наповниться взаємним коханням. Для вільних людей рік Білого Щура ознаменується удачею в пошуках романтики. Вони будуть відкриті для нових знайомств і відчуттів, а симпатії будуть взаємними і принесуть багато позитивних емоцій. Для тих, хто в парі, цей рік стане вдалим періодом, щоб перевести стосунки на новий рівень. Партнери переконаються в почуттях і надійності один одного, тому можуть вирішити узаконити стосунки.