Віднедавна премії топ-чиновників Львівської міської ради почали сягати захмарних сум. Згідно з даними в деклараціях за минулий рік, заступники міського голови Львова та керівники управлінь тільки офіційно за рахунок зарплат стали мільйонерами.

Керівництво мерії обґрунтовувало такі неймовірні виплати подякою «за особливі досягнення у праці» або ж потребою допомогти «у вирішенні соціально-побутових питань». Тепер же з’ясувалося, що космічні премії – це фактично плата за те, що чиновники без зайвого спротиву виконують сумнівні вказівки міського голови Садового та його близького оточення.

Так, у розпорядженні «Вголосу» з’явилося доручення міського голови Андрія Садового, видане за результатами наради щодо коригування бюджету розвитку Львова від 15 травня 2020 року.

У документі – наказ заступникам міського голови «провести консультації» щодо зміни бюджету із так званими позаштатними радниками Садового. Йдеться про екснардепів від «Самопомочі» — давнього соратника Садового зі скандальних «Галицьких інвестицій», «касира» партії «Самопоміч» Олега Лаврика, заступницю міністра культури в Уряді Зеленського-Гончарука Ірину Подоляк, психіатра Олега Березюка та бізнес-партнера Садового, власника «Чудо Туру» Лева Підлісецького.

Як відомо, в інтересах останнього Садовий лобіює скандальне будівництво готелю на місці парковки в центральній частині Львова (вул.Вороного).