Матч проти сімферопольською «Таврією» для «Карпат» розпочався успішно. Протягом третини першого тайму львів’яни створили три хороші нагоди для взяття воріт, з яких витиснули максимум лише одного разу. Сергій Зеньов своє повернення на поле після серйозної травми відзначив уже на 9-ій хвилині матчу. Нападникові збірної Естонії вдався удар з лінії штрафного майданчика, з яким не впорався кіпер «Таврії» Сергій Погорілий. До цього Зеньов у самісінькому дебюті матчу не реалізував вихід сам на сам, пробивши з хорошої позиції над воротами. Далі були неточний удар головою Кенії та постріл грузина зі штрафного. Погорілий хоч і відбив м’яч, однак прямісінько не Зеньова. Сергій у цьому епізоді добився лише кутового. Не забив і Гладкий в перспективній атаці. Олександр взяв ініціативу на себе, пробив у кут воріт, однак Погорілий знову виручив.

Загалом, «Карпати» повністю переграли свого суперника у першій половині першого тайму і були значно ближчими до того, аби розвинути свій успіх, аніж суперник до того, аби встановити статус-кво. «Таврії» взагалі нічого не вдавалося. Команді Олега Лужного з трудом давався контроль м’яча. Мова про гольові моменти біля воріт Богатінова актуальною не була. Головний тренер господарів Олег Лужний вдався до кадрових змін вже у першому таймі. Замість Гаджиєва на поле вийшов колишній «карпатівець» Максим Фещук. Немає сумнівів у тому, що останній отримав завдання хоч якось розфарбувати чорну атаку кримчан.

До завершення тайму «Карпати», хоч і не атакували так багато як на початку матчу, однак робили це стільки, скільки і було необхідно. Одна з атак «зелено-білих» завершилася ще одним взяттям воріт. Той, хто забивав за «Карпати» на турецьких зборах, забив і в офіційному матчі. Після передачі зі своєї частини поля Гладкий приняв м’яч, обіграв захисника і повторив гол Зеньова у першому таймі – 2:0.

Як команда Олега Лужного не старалася, створити в атаці бодай один епізод вартий уваги не вдалося. Більше того, львів’яни могли і втретє пройти «прохідний двір» суперника. Утім, зробити нокаут непідготовленій команді не вдалося.

У другому таймі господарі, які, без сумніву, отримали «на горіхи» від Олега Лужного заграли активніше. Для того, аби «Таврії» уникнути ганьби, залишався цілий тайм. Майже одразу з початком другої 45-хвилинки кримчани створили перший небезпечний момент. Назаренко після подачі з флангу пробив головою, однак у цьому епізоді вперше по-справжньому «Карпати» виручив Богатінов.

Після перерви головний тренер «Карпат» Ніколай Костов побудував гру від оборони на контратаках. Вочевидь, гравці «Карпат» отримали установку зіграти на утримання рахунку. Навіть тоді, коли «Таврія» ламала позиційну оборону «Карпат», моменти біля воріт Погорілого виникали регулярно. Дві чудові нагоди оформити дубль мав Гладкий. Нападник львів’ян схибив майже з двох ідентичних позицій. Забив би Гладкий, матч можна було б завершувати...

Коли не забив Гладкий, через кілька хвилин львів’яни отримали хороший момент у відповідь. Любічіч після подачі з кутового пробив над поперечиною.

Остаточно поховав «Таврію» у другому таймі арбітр матчу Олександр Дердо, який показав другу жовту картку Бусаїді. У чисельній меншості уже не вірилося, що команда, яка так і не провела належних підготовчих зборів, зможе створити диво.

«Карпати» спокійно використовували вільні зони суперника і грали на розгром. Свист вболівальників кримчан був прогнозованим. Такого футболу вони не хотіли бачити.

Забити третій гол у другому таймі могли Штіліч, Кенія та Гладкий. Якщо першим двом свою нереалізацію пробачити можна, то момент Гладкого заслуговує особливої уваги. Олександр як мінімум після матчу повинен сказати «вибачте». Гладкий примудрився не влучити у ворота з двох (!) метрів.

Варто також відзначити офіційний дебют за «Карпати» двох новачків Марселіньо та Сімона Вукчевіча. Перший уже міг відзначитися голом, однак при виході сам на сам переграти Погорілого не зумів.

Фінальний свисток арбітра матчу Олександра Дерда зафіксував впевнену перемогу «Карпат» з рахунком 2:0. Шансів на кращий результат в команди Олега Лужного не було. Усе для «Таврії» могло бути набагато гірше.

"Таврія" (Сімферополь) - "Карпати" (Львів) - 0:2 (0:2)
«Таврія»: Погорілий, Любічіч, Едуардо, Дос Сантос, Шиндер, Назаренко, Буссаіді, Павленко (Габовда, 51), Гомес, Гуменюк, Гаджиєв (Фещук, 30).
«Карпати»: Богатінов, Бідловський, Мілошевіч, Пластун, Ксьонз, Голодюк (Штіліч, 71), Даушвілі, Кенія, Зеньов (Марселіньо, 65), Худоб’як, Гладкий (Вукчевіч, 82).

Голи: Зеньов, 9, Гладкий, 42.
Попередження: Едуардо, 20, Шиндер, 41, Буссаіді, 45 – Кенія, 4, Ксьонз, 52, Богатінов, 90+3.
Вилучення: Буссаіді, 68 (друге попередження).

Арбітр – Олександр Дердо (Одеська обл.).
Асистенти арбітра: Олексій Андреєв (Донецьк), Олександр Корнійко (Полтавська обл.).
Додаткові асистенти: Дмитро Кутаков, Сергій Скрипак (обидва – Київська обл.).
Четвертий арбітр – Едуард Курцеба (Одеса).
Делегат ФФУ – Володимир Фощій (Черкаси).