Про це заявив Александр Кларксон, експерт-міжнародник, викладач Королівського коледжу у Лондоні, коментуючи повідомлення про контакти представника кампанії Трампа із Москвою, передає Голос Америки.

У понеділок стало відомо, що колишній радник президента Трампа Джордж Пападопулос зізнався в дачі неправдивих свідчень ФБР про спілкування штабу з іноземцями, включаючи громадян Росії. Пападопулос зокрема контактував з неназваним професором у Лондоні, який повідомив його про наявність у Росії компромату на Клінтон та організував йому контакти із представниками уряду Росії.

Надалі Пападопулос намагався організувати зустріч між представниками кампанії Трампа та урядом Росії.

Вага та важливість Пападопулоса у виборчій кампанії Трампа достеменно не відома, проте американський політичний оглядач Сет Абрамсон поспішив припустити, що у разі, якщо контакти Пападопулоса із Кремлем зрештою дали підстави для подальших змін у політичній програми Республіканської партії щодо озброєння України – це буде доказом наявності змови між виборчою кампанією Трампа та Кремлем.

Коментуючи саме цю думку Абрамсона, Кларксон і відзначив, що шанси України на отримання оборонних озброєнь можуть збільшитись.

«Якщо так триватиме, вже наступного тижня адміністрація Трампа продасть Україні стільки «Джавелінів», скільки там захочуть», – зазначає Кларксон.

«Та чого вже там, вже наступного місяція адміністрація Трампа може продати Україні 101-шу авіадесантну дивізію», – також відзначив експерт.