Даріо, коли ви приїхали в Україну? Що в цій країні вразило вас найбільше?

Я приїхав в Україну три місяці тому. Львів мені дуже сподобався, бо це велике, гарне місто. Особливо вразила історична частина Львова.

Якщо говорити про українську кухню, якими є її особливості?

Я вже встиг помітити, що в українській кухні є дуже багато традиційних страв. Українці готують багато страв із м’яса, а також супів. Мені особисто подобаються вареники. Страви традиційної української кухні я їм щодня.

А яка ваша улюблена страва?

Не щодня, але я досить часто їм борщ, – це якщо говорити про українські страви. А загалом у мене немає якоїсь улюбленої страви, проте я дуже люблю і їсти, і готувати страви із свіжих продуктів. Іноді я спеціально ходжу на ринок, щоб купити там свіжі овочі.

Даріо, коли і чому ви вирішили стати кухарем?

Це дуже давнє рішення – стати кухарем, тому що я хотів цього ще з дитинства. Коли був ще зовсім маленьким, не діставав до столу, мама підставляла мені стілець, щоб я міг їй допомагати готувати. Любов до кухні у мене з’явилась ще в дитинстві, я розвивав її і перетворив це у професію. Я навчався у школі готельєрів у Італії, працював у ресторанах в Франції, Італії, Сполучених Штатах.

Відчуваєте якусь різницю між європейськими та нашими українськими клієнтами?

Різниця – величезна! Мої українські клієнти дуже часто дивуються зі страв, які я готую. Якщо в Європі, Штатах люди вже звикли до якихось нововведень в кухні, то в Україні – менше. Українці дуже часто приходять до мене і питають чому я готую такі страви і як я це роблю.

Ви – італієць і я знаю, що, любите експерименти. Чи втілюєте якісь італійські нотки в українську кухню?

Я багато міксую на кухні. В Україні я відкрив для себе такий овоч, як буряк. Тепер додаю його до різотто. Також додаю у різотто один із найпопулярніших італійських сирів – горгонзолу.
Крім того, я використовую для приготування страв редьку: готую її у традиційному італійському стилі – з м’ясом. Ще я готую сало із креветками. Загалом я багато міксую, особливо італійську та українську кухні.

Які ваші коронні страви? Чим оригінальна саме ваша кухня?

Найпопулярнішими моїми стравами зараз є різотто з буряком, фуа-гра із кавовим соусом, дорадо (морська риба), фарширована сушеними помідорами, оливками і каперсами, а з десертів – кавовий мус.

Я читала, що ви маєте свій особливий стиль роботи? Як він називається і чому саме так?

Я готую на низькій температурі протягом довгого часу, а також для приготування страв використовую вакуум. Вакуумне приготування страв полягає в тому, що їжу запаковують у плівку, звідти викачують повітря і готують цей продукт протягом довгого часу при температурі від 60 до 90 градусів, – залежно від продукту.

Таке приготування добре тим, що зберігаються властивості продуктів: залишаються протеїни в рибі та м’ясі, вітаміни у овочах і фруктах тощо. Крім того, зберігається природній колір продуктів. Коли клієнти отримують на свій стіл такі страви, вони одержують новий, кращий досвід споживання їжі.

Даріо, скільки маєте підопічних? Як знаходите з ними спільну мову?

Маю 9 помічників, однак всі вони працюють тільки у вихідні. В будні їх є 5-6. Роботи вистачає, адже, крім ресторану, тут є ще й готель. Що стосується мови, то мої помічники вчать італійську, я вчу українську, – так і спілкуємось. Із деякими працівниками розмовляю своєю поганою англійською. До речі, я вже знаю досить багато українських слів, особливо назви овочів.

На вашу думку, який секрет успішного ресторану?

Секрет хорошого ресторану дуже простий: свіжі продукти, повага до їжі і постійне вдосконалення.