Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Перед початком заходу голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук вручив начальникові фізкультурно-спортивного відділу Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України Петрові Булаві державну нагороду України – почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України», а член НОК України Олександр Бібер передав Почесну грамоту обласному відділенню Олімпійської Академії України, а також грамоти та інші заслужені відзнаки.

Хвилиною пам’яті олімпійський актив Львівщини вшанував провідних фахівців олімпійського спорту, яких смерть забрала з поміж нас, зокрема члена НОК України, колишнього голову відділення Петра Олійника, бронзову призерку Олімпійських Ігор з легкої атлетики Віру Попкову, володаря семи олімпійських нагород, чий спортивний шлях якого розпочався у Львові Павла Ледньова, голову обласної федерації веслування на байдарках і каное Ярослава Цимбала, голову Української Спортової централі Америки та Канади, з яким відділення активно співпрацювало Мирона Стебельського, директора СДЮШОР «Карпати» Богдана Цапа, заступника директора СДЮШОР «Веслярик» Ганни Карбівник, майстра спорту з альпінізму, інструктор Львівського гірського клубу «Екстрем» Святослава Сенчини.

В.о. голови відділення Юрій Майборода поінформував членів Ради про діяльність відділення у 2012 та поточному роках.

Олімпійська рада Львівської області, ввівши до складу Ради почесного президента Національної федерації водно-моторного спорту України, дворазового чемпіона світу з водно-моторного спорту Віктора Шемчука, проголосувала також і про його обрання головою відділення НОК України у Львівській області.

Новообраний голова відділення запевнив олімпійський актив Львівщини та журналістів, що докладе істотних зусиль передовсім для успішної реалізації в області стратегічних спортивних проектів «Євробаскет-2015» та «Олімпійська надія – 2022».

Довідка:
Відділення НОК України у Львівській області було сформовано 18 травня 1995 року. За майже 20-річну історію діяльності відділення НОК України у Львівській області очолювали:
18.05.1995 – 22.10.1999 – Любомир Зубрицький (тодішній голова облспорткомітету, нині доцент Львівського державного університету фізичної культури, ЗПФКіС України);
22.10.1999 – 17.06.2005 – Ігор Держко (тодішній заступник голови Львівської облдержадміністрації);
17.06.2005 – 30.03.2009 – Петро Олійник (тодішній голова облдержадміністрації);
30.03.2009 – 1.10.2010 – в.о. голови Мирослав Герцик (тодішній ректор ЛДУФК, перший заступник голови; ЗТ України);
29.10.2010 – 2.11.2011 – Микола Кміть (тодішній екс-голова облдержадміністрації);
2.11.2011 – 21.05.2013 – в.о. голови Юрій Майборода;
з 21.05.2013 року – Віктор Шемчук (голова облдержадміністрації).