Про це Віктор Шемчук сказав під час засідання обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» сьогодні, коментуючи прохання одного із міських голів не призначати на посади керівників РДА варяг.

«Всі варяги, яких я можу призначити – це прокурори. Думаю, для деяких районів таке керівництво було б корисним, але я не буду цього робити», – запевнив Віктор Шемчук.

Він також зазначив, що всі новопризначені керівники районів будуть «місцевими кадрами, які мають високий моральний рівень і авторитет в тому чи іншому регіоні».
Крім того, новопризначений голова ЛОДА розповів, що в його плани входить за два місяці відвідати всі райони області, аби на місцях вивчити проблематику регіону. Керівник Львівщини запевнив, що не попереджатиме керівництво районів про свій візит у місцевість.

«Я приїду, а керівництво районів дізнається про це аж через дві-три години. Можливо, той, керівник, який має тісніші зв’язки із міліцією, трохи швидше дізнається, що моя машина в’їхала у район. Цих дві0три години мені вистачить, аби поспілкуватися із мешканцями, дізнатися про їхні проблеми», – сказав Віктор Шемчук.

Як писав Вголос, сьогодні новопризначений голова Львівської ОДА Віктор Шемчук повідомив, що його заступники написали заяви на звільнення.