Міста уже сидять без грошей, як, наприклад, Рава-Руська, де вже припиняється вивіз сміття і прибирання вулиць через відсутність грошей, а мер міста погрожує соціальним бунтом.

Дороги на Львівщині – найгірші в Україні. А в рейтингу голів облдержадміністрацій, який був складений Кабінетом Міністрів у вересні 2013 року, Шемчук зайняв передостаннє, 26 місце, поступившись навіть відомому українофобу Добкіну.

Зокрема, за економічним розвитком, інвестиційною та економічною діяльністю Львівщина на 6 з кінця місці в Україні, за споживчим ринком і рівнем захисту прав дитини – на передостанньому. А в цей час Шемчук, замість того, щоб виправляти таку катастрофічну ситуацію, робить скандальні заяви, наприклад, про те, що в Львівській обласній раді є депутати з кримінальним минулим.

Можливо, Шемчуку все-таки варто би було займатися своїми прямими обов’язками і слідкувати за тим, щоб на Львівщині не трапився соціальний, економічний та інфраструктурний колапс? І розповісти, за одно, чи був він пов’язаний із кримінальними елементами, коли працював прокурором Криму? Взагалі, йому треба подумати, чим він увійде в історію. Тим, що протиснув нікому не потрібний сланцевий газ, і тепер невідомо, що може статися на Львівщині, можливо, нова Чорнобильська трагедія із ще гіршими наслідками? Шемчук подумав, що з ним в такому випадку буде?

Якщо трапиться землетрус, виверження вулкану, чи зникне питна вода або трапиться якась інша катастрофа через видобуток сланцевого газу, його ж всюди знайдуть разом із сім'єю, разом із Ставицьким і синами Януковича. Чи Шемчук запам'ятається  руйнацією аграрного сектору, жахливим станом шкіл, катастрофою в системі освіти, культури? Чи нікому не потрібним «Євробаскетом-2015», на проведенні якого збагатяться масні коти? Чи тим, що до цього часу не налагоджене нормальне сполучення між Львовом та польськими містами, відсутністю залізничного чи авіаційного сполучення між Львовом та Польщею? Чи багатокілометровими корками на українсько-польському кордоні?

Чому Шемчук займається другорядними речами, збором компромату, прокурорськими «штучками», замість того, щоб виконувати свої прямі обов'язки? Зробив би хоча б одну добру річ – дорогу від Борислава до Східниці, був би хоча б якийсь його внесок.

Олег Соскін