Невідома листівка також містить логотип руху «Чесно» та красномовне гасло «Таким «політикам» не місце у Верховній Раді України».

За змістом цієї листівки також повідомляється, що «до активістів об’єднання «Чесно» потрапив оригінал листа, в якому розкривається справжня причина клонування, як явища в списках кандидатів в народні депутати України на Львівщині.» До того ж, в листівку вставлена фотокопія листа, в якому, начебто, Сергій Канівець вимагає від свого однофамільця Олега заплатити за договірне висування «клоном» кандидата в нардепи із подальшим зняттям своєї кандидатури на його користь.

Детально прокоментував ситуацію сам «автор» листівки від руху «Чесно», Святослав Шеремета:

«Мені вже дзвонили зі Стрия, тож, я чув про цю листівку, але ще не бачив її. Я не знаю ким вона готувалась і хто взагалі без мого відома використав моє обличчя. Це однозначно провокація.

Якщо це робив рух «Чесно» – то це, як мінімум, нечесно. Можливо це зробили конкуренти. Але відверто заявляю, що так я цього не залишу. На мою думку, як мінімум варто організувати прес-конференцію щодо ситуації з фальшивою листівкою. За використання і поширення неправдивої наклепницької інформації має бути відповідне покарання.

Я звернусь у правоохоронні органи. Якщо правоохоронні органи знайдуть винуватця, подам заяву і до суду. З Олегом Леонідовичем Канівцем я знайомий особисто, ми разом працювали ще у 2004 році на президентських виборах, в штабі Віктора Ющенко. Що стосується його клона, Сергія Канівця – то я його взагалі не знаю».

Виконавчий директор ЛОГО «Комітет виборців України»  Оксана Дащаківська:

«Будь-яка офіційна друкована продукція від руху «Чесно», розміщується на сайті «www.chesno.org». Листівки з таким змістом на сайті немає, тож, вона не може бути поширена рухом «Чесно». На жаль, це вже не перший випадок використання бренду руху «Чесно». Такі спроби використовувались ще у травні-червні цього року в тому самому Дрогобицькому та Стрийському районах. Ще раз хочу наголосити, що рух «Чесно» немає жодного стосунку до цієї листівки! Це чистої води провокація, до того ж із спекулюванням на бренді руху. Ми не залишимо просто так цей випадок із наклепницькою інформацією. В першу чергу, на сайті «www.chesno.org» буде розміщено офіційне спростування. Кому вигідна, такого роду маніпуляція, я не знаю?! Знаю одне - не вигідна лише виборцям!

Станом на цю годину юристи виборчого штабу Олега Канівця готують відповідне подання з приводу поширення чергової фальшивки до прокуратури та органів МВС.