Цей диск Шеріл Кроу продовжує безбарвну лінію жіночого щастя, якого виявилось так багато на диску Аланіс Моррісет. Мода робить з людей уніформних роботів заточених під радіоформат та плаксиві мелодрами.

На "Detours" все передбачувано, як дешевий манікюрний набір. Все чіпово, сердито і тупо. Їбанута каруселька навколо клішанутих штампів в ескейпі за пролонгованим баксом.

Кантрі, блюз, фолк, блюграс, психоделійка розбавлені модними ритмами. Балади накручують меланхолійну колію навколо всіх горизонтів. Репертуарчик тасується згідно усіх фінансових пропорцій. Весела баладка. Сумна баладка з надією на щастя. Денсова дригалка з модними клізмами. І знову баладка. Кантрі чи блюз. Штучний похуїзм. Просто нудотний диск заради бабуліна. Вся музика заради бабуліна, але тре хоч совість мати, чи децл таланту.

Все на "Detours" вже було давно чути. Боб Ділан ("Make It Go Away") і незрозумілі запливи до бітлів ("Love Is Free", "Drunk with the Thought of You", "Love Is All There Is"). Блюзрокі схожі на старі хіти: "Shine Over Babylon", "Gasoline", "Diamond Ring" (більш-менш норма трек).

Оркестровочки в дусі Океану Ельзи ("Now That You're Gone") на які рівняється та ж Maxima. Заїбавша струя на східні мотивчики з феатом якогось Ahmed Al Hirmi на приспівах ("Peace Be Upon Us"). Бойовичок "Motivation" про диких мустангів в степах України та блюзове роад-муві "Detours" з надією на світле майбутнє.

Під денсовий радіоформатік заточена "Love Is Free" зі своїм літнім похуїзмом на драм-машинці. Кричалка на п'яному дєвішніку для хітпарадіка заканає. Денсові притопи і прихлопи з блюграсом на "Out Of Our Heads" поширються з дискової області абби чи бонні ем. Добиває ефемні станції плакса-малякса "Love Is All There Is" для дівчаток і маляток.

Баладка "Lullaby For Wyatt" традиційно фінішує сумними мотивами альбом модної тьолкі Шеріл Кроу а-ля Барбі в космосі. І якщо це колискова для Роберта Ваєтта, то на його альбомі "Cuckooland" (2003) такого добра просто заїбісь (та ж "La Ahada Yalam"), та й на "Comicopera" (2007) –  треки не далеко повтікали.

А так, бездарно витрачений час Шеріл Кроу на запис диску, промоцію та іншу фігню. Бездарна безбарність. Пластмасова фігня.

1. God Bless This Mess
2. Shine Over Babylon
3. Love Is Free
4. Peace Be Upon Us
5. Gasoline
6. Out Of Our Heads
7. Detours
8. Now That You're Gone
9. Drunk With The Thought of You
10. Diamond Ring
11. Motivation
12. Make It Go Away (Radiation Song)
13. Love Is All There Is
14. Lullaby For Wyatt