Як інформує прес-служба ЛМР, якщо ці кошти музей вчасно не освоїть, договір з міжнародними інституціями може бути розірваний.

Станом на сьогодні на розгляді казначейства перебувають платіжні доручення Музею архітектури та побуту на загальну суму понад 385,6 тис грн. Ці кошти призначені для здійснення оплати за товари, роботи та послуги, закуплені за грантові кошти проекту ЮНЕСКО «Програма ревіталізації та збереження колекції Музею народної архітектури та побуту у м. Львові» та у рамках співпраці з Норвезьким директоратом збереження культурної спадщини.

«Річ у тому, що угодами між музеєм та згаданими міжнародними інституціями передбачено поетапне фінансування та звітування про використані кошти. Невиконання умов договору, у нашому випадку — невикористання коштів, призведе до припинення договірних відносин, що, у свою чергу, спричинить втрату грантових коштів, які є необхідними та важливими для підтримання належного функціонування музею та його розвитку», - повідомляють в управлінні культури ЛМР.

Відзначимо, що Держказначейство боргує Львову понад 50 млн. грн.