- Як уболівальник "Динамо", звичайно, я дуже засмутився підсумкового результату. Другий тайм кияни почали дуже здорово, був прекрасний шанс зрівняти рахунок, але, на жаль, не використали його. Коли ти не використовуєш свої моменти, дуже важко переламати хід гри.

- Сьогодні було два різних тайми - до перерви команда грала менш активно, ніж після відновлення гри ...

- У першому таймі, дійсно, чекав від "Динамо" трохи більшого. Після перерви, не реалізувавши хороший момент, напевно, позначилася нервозність. "Металісту" вдалося забити другий м'яч, після чого вже важко було розраховувати на позитивний результат.

- Два м'ячі, пропущених після стандартних положень, - забагато для "Динамо" ...
- Про це говорив і Олег Блохін, коли ми з ним сиділи на трибуні. Є моменти, в тому числі при виконанні суперником стандартних положень, коли необхідно дотримуватися установки головного тренера. Напевно, хтось упустив свого гравця, що і призвело до взяття воріт в обох випадках.

- Ви не заходили до команди в роздягальню?
- Ні. Думаю, всі хлопці зараз засмучені підсумковим результатом.

- А з футболістами, тренерами "Динамо" спілкувалися?

- Я сидів на трибуні з Олегом Володимировичем і Резо Чохонелідзе - з ними і вдалося поспілкуватися.

- У Харків приїхали у своїх справах або підтримати команду в матчі з "Металістом"?
- Мене запросили до Харкова на відкриття турніру з гольфу, і, природно, я не міг упустити можливість відвідати матч за участю "Динамо". Тим більше, зараз відповідальний період для команди, і я вирішив підтримати хлопців на стадіоні.

- Ви отримуєте тренерську ліцензію. Як проходить навчання?
- Відмінно. У мене зараз є час для того, щоб отримати певні знання. Коли закінчу тренерську школу, буду думати про свою майбутню кар'єру.

Джерело:ФК "Динамо"