Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко зробив сміливу заяву після матчу нашої національної команди з нігерійцями.

Керманич нашої збірної оцінив результат товариського матчу з Нігерією та заявив, що вони поекспериментували.

“Гру завжди потрібно оцінювати не тільки з погляду результату. У першому таймі були помилку в балансі. Передачі в середині поля закінчувалися обрізками. Попереджав хлопців, що Нігерія – фізично дуже сильна команда. Якщо ми будемо робити такі помилки, то будемо залишати дуже багато зон. Пропустили перший м’яч після контратаки. Але зараз моменти розбирати я не збираюся. У мене є чітке розуміння, що команда робила в першому таймі і другому. Плюс в тому, що ми створили багато моментів і грали першим номером навіть при рахунку 0:2. У другому таймі трохи перебудувалися, опустили флангових гравців. Стали більше контролювати м’яч, Караваєв дуже грамотно підключався. Вийшов свіжий Коноплянка, хоча Циганков зіграв на хорошому рівні”, – наводить слова тренера “Динамомания” з посиланням на канал “Футбол 1”.

У наставника індивідуально до хлопців немає претензій.

“Але ми не повинні втрачати нитку гри. У Європі мало таких фізично сильних команд зі швидкими гравцями. Що стосується ротації, то, напевно, з цим і була пов’язана така гра в першому таймі. Такі помилки допустимі, але хотілося б, щоб їх не було. Вважаю, що наш експеримент дав нам як позитивну інформацію, так і негативну “, – підсумував Шевченко.

Як писав “Вголос”, «Важливіше, ніж перемога над Литвою»: Шевченко зробив відверте зізнання.