Перебуваючи в Луцьку, заступник голови комітету Верховної Ради з аграрної політики та земельних відносин Павло Сулковський заявив: «Ющенко побачив, що врятувати Україну без Януковича йому ніколи не вдасться... Вся історія так званого помаранчевого саботажу – суцільний провал. Крики, невиконані обіцянки та невиправдані сподівання...».

На думку Павла Сулковського, «настав час, щоб у народу України знову з’явилась надія, щоб інтереси людей реально були на першому місті в державі і їх життя покращилося вже сьогодні».

Щодо рішення Верховного Суду про третій тур президентських виборів, Павло Сулковський заявив: «Верховний Суд зробив практично злочин для українського народу. І Президентом України Віктор Янукович практично був визнаний реально. Не було підстав абсолютно не зважати на результати другого туру».

«Недаремно Ющенко побачив, що врятувати Україну без Януковича йому ніколи не вдасться. І сьогодні він підписав Меморандум та не відкидає парламентської коаліції з регіоналами. Я вірю, що Ющенко на днях буде говорити, що Партія регіонів є конструктивною силою...», – додав він.

ЗІК