У Санкт-Петербурзі мешкає близька подруга Володимира Путіна Світлана Кривоногих, якій належать акції банку "Россия" та багато інших активів.

Про це йдеться у журналістському розслідуванні порталу "Проект".

За оцінками експертів, Світлана володіє майном у Москві, Сочі та Петербурзі на суму 1,1 мільярда рублів. Відомо, що походить вона із не дуже благополучної сім'ї: мати була маляркою, а батько помер від алкоголізму в доволі ранньому віці. У 90-тих вона працювала прибиральницею, жила з матір'ю в комунальній квартирі. Проте вже у 2000-му році отримала диплом економіста, стала акціонеркою банку "Россия", який розвинувся під час правління Путіна, і власницею елітного житла. Подейкували, що її навіть бачили в компанії багаторічного очільника РФ. Згодом жінка заволоділа туристичною базою "Ігора", де любив відпочивати Путін.

У 2003-му у Світлани народилася донька. Про її батька нічого невідомо, проте живе вона під іншим прізвищем і по-батькові в документах вказано: Володимирівна. А на знімках чітко видно її подібність до Путіна.

Імовірні стосунки Президента Росії і Світлани Кривоногих начебто закінчилися у 2010 році. Проте її статки продовжують рости.

Читайте також на нашому сайті: