Норвегія посилює карантинні обмеження через збільшення кількості випадків інфікування коронавірусом. Нові правила стосуватимуться, зокрема, іноземців. А також уважніше ставитимуться до скупчення людей навіть вдома.

Обмеження набудуть чинності в суботу, 31 жовтня. Про це заявила прем'єр-міністерка Ерна Солберг, пише Bloomberg.

Як вона заявила, уряд Норвегії планує припинити робити винятки для окремих іноземців, які приїжджають на роботу в Норвегію.

«Нам потрібно робити більше, щоб контролювати поширення інфекції», – заявила Солберг.

Відтак, з 31 жовтня всі іноземні робітники, які прибувають в країну з країн ЄС і де спостерігається велика кількість випадків COVID-19, повинні відбути 10-денну самоізоляцію.

Відтепер зібрання людей у закритих приміщеннях можуть проводитись за участю не більше, ніж 50 осіб. Хоча раніше дозволялося збиратися до 200 людей.

Якщо ж збиратиметься, наприклад, одна сім'я чи коло друзів, то можна приймати не більше 5 гостей.

В даний час країна з населенням у 5,4 мільйона людей стикається з найсерйознішою загрозою з боку Covid-19 з початку пандемії на початку цього року.

За останні тижні у Норвегії почалась друга хвиля пандемії. Якщо у серпні кількість хворих за тиждень сягала до 300 випадків, то у жовтні вона зросла до приблизно 900 випадків за тиждень.

На сьогодні за даними Центру наукових досліджень імені Хопкінса в Норвегії зафіксовано 18 110 підтверджених випадків COVID-19 та 279 смертельних випадків.