"Біда адміністративно-територіальної реформи, яка нині практично провалена, у тому, що по-різному розуміються шляхи її реалізації. Але треба робити реальні кроки назустріч реформуванню суспільства та децентралізації влади, а не говорити про це", – повідомив сьогоді, 22 липня, на прес-конференції "Проект децентралізації влади: бачення регіонів", проведеній у Західній інформаційній корпорації, голова партії "Єдність", заступник міського голови Києва Володимир Яловий.

Володимир Яловий переконаний, що можна було б багато чого зробити ще до того, як буде прийнятий закон про територіальну реформу. "Хоча б повносити проекти змін до бюджету, переглянути закони про комунальну власність, яка сьогоні практично безправна, та про місцеві податки. І цей процес мав розпочатися ще на початку року", – зазначив він. Своєю чергою Володимир Яловий зауважив, що серйозного перегляду потребує і Земельний кодекс.

Володимир Яловий також підкреслив, що, на жаль, поки що жодний регіон не готовий до запровадження реформи в тому контесті, який її пропонує Роман Безсмерний. Також він наголосив, що у тому стані, в якому нині перебуває українське село, починати реформу села неможливо, оскільки це означає "його загубити".

За словами В. Ялового, "Єдність" готова донести думку територіальних громад щодо всіх дискусійних питань Кабінету міністрів.

ЗІК