Троє громадян Росії написали листи на ім’я російського президента Володимира Путіна з проханням обміняти їх на українських політв’язнів. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

«І далі надходять заяви від громадян Росії, які утримуються в українських місцях позбавлення волі, на ім’я президента РФ з проханням обміняти їх на одного з українських політв’язнів», - написала вона.

За словами Денісової, сьогодні, 16 серпня, надіслали заяви ще троє ув’язнених.

«Заяви були написані Гаджиєвим Русланом Джупалаєвичем, Кімаковським Ігором Володимировичем (ДУ «Бахмутська установа виконання покарань (№6)») та Мефедовим Євгеном Ігоровичем (ДУ «Миколаївський слідчий ізолятор»)», - розповіла омбудсмен, запевнивши, що ці та інші заяви будуть відправлені дипломатичною поштою до Адміністрації президента РФ.

Як писав «Вголос», раніше 11 громадян РФ, засуджених в Україні за важкі злочини проти нашого суверенітету, звернулися до свого президента Путіна з проханням повернути їх назад в Росію в обмін на українських політв'язнів. Петро Порошенко готовий помилувати цих російських злочинців.