Медики рекомендують на сніданок вживати яйця та авокадо. Це - допоможе вам зарядитися енергією на весь день.

Про це пише дієтолог Мая Феллер і лікар Саманта Елкріф зі США у статті для Huffington Post

Яйця і авокадо - дуже корисний сніданок

Авокадо допомагає втамувати голод на тривалий час, а у жовтку містяться мікроелементи, які пов'язують зі зниженою тривожністю.

Ідеальним варіантом сніданку, на думку медиків, буде запечена половинка авокадо з яйцем. Також можна зробити канапку з цим продуктом.

Медики радять не нехтувати яйцями, адже саме білок допомагає стабілізувати рівень цукру в крові, а холін і цинк, які відповідають за зниження тривожності, містяться саме у жовтках.

Також варто їсти вівсяну кашу і ягоди

Серед інших продуктів, ідеальних для "антистресового" сніданку, експерти назвали: вівсяну кашу, ягоди.

"Каша не лише дозволить почати день зі значної дози поживних мікроелементів, таких як кальцій, залізо, магній, калій і B5. Це багата клітковиною страва допоможе втамувати голод на тривалий час і увесь день буде підтримувати рівень цукру в крові", - зауважує дієтолог Феллер.

Також, щоб урізноманітнити раціон, дієтолог радить додати до сніданку фільтрований чи грецький йогурт. Має здатність "боротися" із симптомами тривожності, зокрема, лосось та інша жирна риба, яка насичена жирними кислотами.

"Збалансований сніданок може посприяти зниженню рівня стресу в ранкові години. У страви потрібно обов'язково додати такі поживні речовини, як вітамін В, цинк і магній, а також Омега-3", - пояснюють Феллер і Елкріф.

Водночас дієтологи додали, щоб зменшити тривогу, потрібно відмовитися кофеїну. Він не тільки може прискорювати серцебиття, але і підсилює відчуття занепокоєнь.