Астролог розповів, чим закінчаться кримінальні справи проти експрезидента.

Про це повідомляє “Главред“.

Державне бюро розслідувань (ДБР) порушило кримінальні справи проти експрезидента Петра Порошенка за трьома статтями Кримінального кодексу України: ст. 109 – дії, спрямовані на повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, ст. 111 – державна зрада, ст. 426-1 – перевищення військовою посадовою особою своїх повноважень.

Що з цього приводу думають зірки, розповів астролог Влад Росс.

“Якщо Петро Порошенко потрапить до парламенту нового скликання, він отримає депутатську недоторканність (Рада не скасує її), а, відповідно, він зможе уникнути в’язниці й покарань за вчинені діяння”, – вважає він.

За словами астролога, Порошенкові ще пощекочуть нерви, оскільки він має досить багато ворогів, які хочуть будь-якою ціною помститися йому. Росс не відкидає того, що саме через це експрезидентові доведеться перечекати несприятливий період за кордоном.

“При цьому не варто забувати про одне уміння Порошенка – він здатний домовитися з ким завгодно: хоч з Богом, хоч з чортом лисим. Найбільш ймовірним зараз здається те, що він віддасть частину своїх багатств, пожертвує своїми ресурсами, щоб із нього зняли звинувачення. Інакше кажучи, він відкупиться – і всі справи проти нього закінчаться”, – говорить експерт.

За даними астролога, у гороскопі Порошенка зараз не проглядається ув’язнення. “Дім в’язниці у нього вільний, там немає жодних планет. Однак у гороскопі Порошенка дуже виражений Дім закордону, що вказує на те, що він може виїхати з України. Можливо, це буде Іспанія”, – резюмував він.

Нагадаємо, що за два роки Україна піднялася на чотири позиції в “Глобальному індексі миролюбності”.