Віце-прем’єр-міністр України Микола Томенко вважає, що те, що відбувається в парламенті, можна назвати «комуністи почали виборчу кампанію».

”Ситуація з КПУ сьогодні дуже непроста, і очевидно, щоб зберегтися на політичній арені, лідери комуністів вирішили почати виборчий старт уже зараз, - сказав Томенко. – СОТ до виборчої кампанії комуністів, на мою думку, має дуже опосередковане відношення, але комуністичний мордобій в парламенті – це добро порівняно з тероризмом в Англії. Водночас я повинен визнати, що в історії із сумісниками влада припустилася серйозної помилки”.

Нагадаємо, шостого липня під час виступу з парламентської трибуни прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко у Верховній Раді почалася бійка. Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко сьомого липня пояснила журналістам вчорашнє протистояння в парламенті таким чином: „Коли Україна вступить в СОТ і українські кордони відкриються для вироблюваних у світі товарів, і в Україні не буде ніяких криз, опозиція не матиме на чому будувати свою політику”.

Сьогодні у Верховній Раді знову сталася бійка, спричинена нібито звинуваченням з боку деяких народних депутатів на адресу спікера Верховної Ради Володимира Литвина в тому, що він необ’єктивно веде засідання і по кілька разів ставить на розгляд парламентаріїв законопроекти, в ухваленні яких зацікавлений.

У відповідь на це спікер Литвин повідомив, що не лобіює нічиї інтереси, а намагається вести засідання в рамках регламенту. Після чого народні депутати кинулися до президії Верховної Ради, намагаючись кулаками вирішити це питання.
ForUm