Володимир Зеленський не зробив жодної справи, яка б насправді покращила життя українців. Я взагалі не розумію, що робить президент Зеленський на своїй посаді.

Таку думку в коментарі журналістам висловив народний депутат від “Європейської Солідарності” Олег Синютка у кулуарах Верховної Ради України.

Нардеп переконаний, що чим швидше країна обере владу, яка би справді була професійною та відповідальною, тим швидше ми зможемо вийти з цієї кризи, в якій сьогодні перебуває країна.

“Якщо б у мене була можливість запитати президента Зеленського, я б запитав: для чого, чоловіче, ти туди пхався, що доброго за рік ти зумів зробити для держави? Тому що все погане сьогодні на виду: втрати в обороноздатності, дискредитація України в міжнародній політиці, провали в економіці. Не зрозуміло, на кого в черговий раз буде перекладати відповідальність Зеленський за ті провали, які пов’язані з роком його діяльності” - сказав Синютка.

За словами народного депутата, Володимир Зеленський не зробив жодної справи, яка б насправді покращила життя українців. А високі рейтинги чинного президента пояснює хорошим піаром.

“Я думаю, що це все піар-індустрія, яка сьогодні працює на Зеленського. Він у цьому великий мастак. І так виглядає, що в цьому допомагає не тільки велика піар-машина, яка працює на самого президента, а ще й відповідні гібридні модифікації, які приходять із-за кордону.