Сьогодні народний депутат України, секретар Львівської обласної організації Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) Ігор Шурма прозвітував про діяльність ЛОО СДПУ(О) протягом першого півріччя цього року.

За його словами, протягом січня-червня цього року члени СДПУ(О) звернули увагу на реформування системи охорони здоров'я.
"Це допомога в реалізації ініціативи студентів-медиків на їх право вибору професії", - зазначив Ігор Шурма.

Есдеками була завершена акція передачі Львівському управлінню охорони здоров'я санітарного транспорту.
"Акція була започаткована ще до завершення президентських перегонів. Було важливо, щоб допомога, започаткована на папері, зреалізувалась", - сказав Ігор Шурма.
"Цього року були передані 4 реанімобілі вартістю понад 1 млн. 600 грн. та 10 санітарних автомобілів", - додав він.
За словами Ігоря Шурми, 10 санітарних автомобілів повинні були направитись на обслуговування лікарень сільської мережі, але лише один з них попав за призначенням - у с. Нагуєвичі. "Очевидно, нові представники влади вважали за необхідне розподілити так, як вони це зробили", - зазначив він.
У цьому півріччі соціал-демократи акцентували увагу на ремонті вул. І. Франка у Львові. Тому з держбюджету на ремонт вулиці цього року було передано 8 млн. грн.
"Єдине, що залишилось, це зреалізувати домовленості з міністром фінансів України Віктором Пинзеником, який говорив, що потрібно активізувати роботу для того, щоб виділити додаткові кошти на ремонт опорної стіни музею І. Франка", - відзначив Ігор Шурма.

"Ми також продовжили роботу по наданню музею І. Франка статусу "національного", - додав він.
Ігор Шурма також повідомив про те, що ЛОО СДПУ(О) продовжує надавати допомогу нащадкам Івана Франка. Ця допомога надаватиметься їм до виповнення 18 років.
Ігор Шурма наголосив на тому, що з починаючи 1 січня він здійснив 2 законодавчі ініціативи "у вигляді пропонування прийняти 15 постанов і 3 законопроекти. З 15 запропонованих постанов Верховною Радою прийнято 7. З 3 законопроектів прийнято 3 та 1 підписаний Президентом України".