Міністр оборони України Анатолій Гриценко офіційно спростовує чутки про свою відставку.

Про це сьогодні він заявив журналістам під час "гарячої телефонної лінії" у Кабінеті міністрів України.

"Я заяву не писав і робити цього не збираюсь", - сказав він. Гриценко також додав, що умови, в яких він працює, його повністю задовольняють.

"Є належна підтримка моїх зусиль з боку президента, прем'єр-міністра, уряду", - сказав міністр. А потім наголосив: "Від мене, як-то кажуть, не дочекаєтесь".

Гриценко також повідомив, що на сьогодні також немає подання прем'єр-міністра на ім'я президента щодо його відставки.

"Прем'єр-міністр цього не робила і не буде робити", - сказав він і наголосив, що з Юлією Тимошенко має повне порозуміння і нормальну співпрацю.

Гриценко зазначив, що у нього нормальні робочі стосунки з президентом України. Також він зауважив, що міністра оборони України можна було б відправити у відставку разом з іншими членами уряду. Але такого рішення про недовіру уряду з боку парламенту України на сьогодні немає.

Водночас, за словами Гриценка, йому відомо, що такі чутки (про відставку) поширюються у Міністерстві оборони та Генеральному штабі.

"Я можу здогадуватись, що серед джерел є ті люди, яким стало набагато важче отримувати шалені економічні дивіденди від незаконних оборудок, які здійснювалися в Міністерстві оборони протягом останніх років", - сказав він.

УНІАН