У сімферопольському слідчому ізоляторі передбачений окремий блок, де тримають українців, обвинувачених в анексованому Росією Криму в «екстремізмі» і «тероризмі».

Про це розповів харків'янин Олександр Стешенко, звільнений умовно-достроково після перебування в колонії-поселенні у Криму, передає "Крим.Реалії".

Він розповів, що у Сімферополі в СІЗО є спеціальний блок, де сидять українці, які нібито є терористами чи екстремістами.

«У них є спеціальний ізольований від загальної маси блок, де тримають таких, як я... Я не бачив, в яких умовах утримується загальна маса, але у нас дуже погані умови були. Йшов сніг, а вікон не було, опалення немає, сирість постійна, білизну приносили вологу. Все робилося для того, щоб люди хворіли, страждали. Медичної допомоги не надавали ніякої, допомоги від них не варто чекати», - розповів Стешенко.

За його словами, за час свого перебування в СІЗО він бачився з іншими бранцями.

«Спілкувався з Євгеном Пановим теж незаконно засудженим, хороша людина, він допомагав мені і пояснював, що треба робити. Володимир Балух теж там був, я його бачив, просто віталися, але не спілкувалися. Був ще кримський татарин, прізвища не пам'ятаю, але звуть Тимур, нібито знайшли у нього книги «Хізб ут-Тахрір», - розповів колишній в'язень.

Нагадаємо, що бранця Бекірова змушують давати неправдиві свідчення.