Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 23 лютого, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

«Ми передбачили будівництво проектованої вулиці від вул. Суботівської до мікрорайону Рясне; переформатування маршрутів зі сполученням до усіх лікарень та автостанцій, з кінцевою зупинкою хоча б одного маршруту в Рясне-1; завершення кінцевої зупинки в Рясне-2; будівництво тролейбусної лінії: вул. Суботівська – Рясне-2; продовження каналізування вулиць та капітальний ремонт міжквартальних доріг та хідників. Також тут планується капітальний ремонт вулиць; будівництво шляхопроводу на перехресті вулиць Т. Шевченка – о. Омеляна Ковча; ремонт вулиці Шевченка; поліклінічне відділення в Рясне-1. Щодо другого пріоритету – пропозицій для дозвілля. А це:  відновлення спортивного поля біля СЗШ № 92 в Рясне-1; створення спортивної інфраструктури біля СЗШ № 100, скейт-парку біля початкової школи в Рясне-2 та центру творчості дітей та юнацтва», – директор комунальної установи «Інститут міста» Олександр Кобзарев.

Міські чиновники обіцяють також на території Рясного збудувати торговий центр.

«Теж мешканці проговорили, що потрібно виділити ділянку для будівництва торгово-розважального центру за кошт інвестора. Таким чином, потік мешканців, які їздять в центр, зменшиться.  Також у стратегії щодо другого пріоритету ми прописали створення дитячо-спортивних майданчиків; ремонт школи №38; капітальний ремонт бібліотеки-філії № 31 ЦБС для дорослих; облаштування дитячих майданчиків за адресами вул. Величковського, 6, вул. Шевченка, 334; будівництво спортивного майданчика за адресою вул. Величковського,10. І ще дуже болючим є питання створення додаткових місць по дитячих садочках, його ми активно вивчаємо і думаємо, як це можна вирішити», – сказав чиновник.

Також мешканцям Рясного обіцяють багато громадських просторів.

«Якщо ж говорити про громадські простори, то по стратегії планується створення громадського простору біля статуї Матері Божої – перетворення цього місця на умовний центр Рясне-2; облагородження зеленої відпочинкової зони між вул. Лушпинського – Маршалківка; ремонт та благоустрій площі позаду зупинки громадського транспорту поруч з буд. 358 по вул. Шевченка. Громада сама визначала ті території, де вони хочуть побачити громадські простори», – сказав Олександр Кобзарев.

 

«Вголос»