Заступник голови Державного бюро розслідувань Олександр Бабіков заявив, що він ніколи не представляв інтереси президента - утікача Віктора Януковича.

Про це пише "Українська правда".

Бабіков зазначив, що не лише ніколи не співпрацював з Януковичем, а навіть не був з ним знайомий, наголосивши, що протягом 2014- 2020 років його ім'я ніколи не фігурувало у справах колишнього президента України.

Заступник голови ДБР підмітив, що існують певні нюанси у роботі  юридичного бізнесу, зокрема, в адвокатських об'єднаннях працюють декілька адвокатів, які займаються декількома справами паралельно.

Правозахисник, який захищає інтереси того чи іншого клієнта, готує усі документи по справі та відвідує засідання суду.

Проте, у зв'язку з зайнятістю адвокатів, то "інколи виникає необхідність підписати технічний документ у того адвоката, який перебуває на даний час в адвокатському об’єднанні".

Він додав,  журналісти опублікували якісь"огризки документів", які є технічними.

Щодо розслідування справ Майдану, то Бабіков запевнив, що він не має повноважень втручатися в будь - який хід кримінального провадження чи надавати якісь вказівки у справі.

Крім того, він додав, що задля уникнення зловживань повноваження та інсинуацій  було створено спеціальний підрозділ, який займатиметься справами Майдану, підпорядкований безпосередньо директору ДБР.

Як писав "Вголос", “конфлікту інтересів немає”: заступником голови ДБР став колишній адвокат Януковича (фото).