Головне завдання нового українського уряду – це дати можливість українцям бути собою, бути чесними один перед одним, що дозволить їм насправді стати щасливими.

Про це сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час міжнародного форуму YES, повідомляє УНН.

“…я не хочу, щоб українські журналісти погоджувалися плодити фейки задля того, аби заробити якусь копійчину, я не хочу, щоб українські підприємці ховалися від держави і брехали їй, а потім, коли вони йшли в банк, щоб отримати кредит, що нормально в сучасному світі, підробляли документи. Я не хочу, щоб великий український бізнес змушений був вигадувати якісь неіснуючі угоди, компанії за кордоном, щоб зберегти та вивезти звідси свої гроші, все це має піти у минуле”, – розповів Гончарук.

За словами прем’єр-міністра, головне завдання уряду полягає в створенні комфортних умов для українців, де громадянам не доведеться брехати та порушувати закони заради виживання.

“Я хочу, щоб українці нарешті отримали можливість бути собою, і таким чином отримали можливість насправді бути щасливими, бути чесними один перед одними. На мою особисту думку, це і є головне завдання нового українського уряду”, – додав Гончарук.

Нагадаємо, Гончарук розповів, коли Україна приєднається до енергоринку ЄС.