Депутат Львівської міської ради від ВО "Свобода" Андрій Рікота подарував Львівському міському голові Андрієві Садовому "золотий" душ — символ його корупційних діянь.

Таким чином депутат зреагував на повідомлення про те, що чиновники облаштовують собі в мерії душ вартістю 750 тисяч гривень.

"750 тисяч гривень на душ! Це 30 тисяч доларів! Цинічна і демонстративна маніпуляція коштами міста! Фактично крадіжка! І це відповідальність безпосередньо ваша! Не якогось чиновника з якогось управління, а ваша, пане Андрію. У Януковича був золотий батон, а вам, очевидно, треба золотий душ? Може, ви і золотий унітаз там запланували?" - заявив Рікота під час пленарного засідання Львівської міської ради 28 травня.

Після цього депутат дістав подарунковий пакунок і пішов з ним до Садового.

"Це символ зловживання владою паном Садовим. Дарую вам, пане Садовий. Носіть зі собою щодня і буде вам щастя!" - зазначив Рікота, вручаючи мерові "золотий" душ.

Нагадаємо, у травні комунальне підприємство “Ратуша-сервіс” провело публічний тендер на облаштування душової кімнати просто в будівлі Львівської міської ради і вибрало найдорожчу із пропозицій — за понад 750 тисяч гривень.

Як уже писав "Вголос", під час засідання ЛМР депутат Львівської міської ради від “Європейської солідарності” Григорій Козловський затролив Садового його “прихильністю” до геїв.