Про це сьогодні на прес-конференції-дебатах незалежного громадського прес-центру «Львівський вибір-2010» сказав голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник.

Як зазначив Мирослав Сеник, якщо ВО «Свобода» тепер буде вносити питання відставки Василя Горбаля з посади голови Львівської облдержадміністрації, то має бути чітка, зрозуміла для всіх мотивація.

«Коли ми ставили питання недовіри голові Львівської ОДА, ми знали чому ми це ставимо. Ми прийняли рішення не ратифіковувати «Харківських угод», з чим звернулися до Верховної Ради. Це рішення було відоме голові облдержадміністрації Василю Горбалю, - розповів голова обласної ради 5-го скликання. - Ми продублювали це саме рішення під стінами Верховної Ради, у приміщенні якої був голова ОДА-депутат Верховної Ради України. Василь Горбаль, знаючи рішення абсолютної більшості депутатів обласної ради, все ж таки проголовував «за».

Думку Мирослава Сеника про чітку мотивацію підтримав депутат Львівської обласної ради від «Народного руху України» Олександр Ганущин.

«Якщо не буде серйозних аргументів, то, можливо, і не буде позитивного голосування. Дуже б хотілося, щоб ці аргументи були серйозними, а не провокаційними, які призведуть до того, що черговий раз обласна рада не зможе прийняти рішення про недовіру», – підкреслив Олександр Ганущин.