Таке бачення розвитку Львівщини озвучив на засіданні Президії Львівської обласної ради голова обласної ради Петро Колодій, повідомила прес-служба ЛОР.

«Сьогодні громаду не цікавить, хто робить – обласна рада чи обласна державна адміністрація. Для людей головне – це результат цієї роботи. Тому, сконсолідувавши зусилля влади Львівської області, ми зможемо вийти на спільний результат, який потребує громада», – сказав голова обласної ради. 

За словами очільника обласної ради, сьогодні на сході держави триває війна. Саме тому Львівська область має стати надійним тилом і показати приклад всій державі як потрібно спільно працювати над отриманням позитивного результату. «Переконаний, задекларовані на Майдані принципи розвитку нашої держави, сьогодні нам усім разом потрібно втілювати в життя», – наголосив Петро Колодій. 

Про необхідність консолідації зусилля обласної ради та обласної державної адміністрації, а також про важливість заручитися підтримкою центральної влади, зазначив також на засіданні Президії Львівської обласної ради голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Він, зокрема, зазначив, що сьогодні не потрібно зважати ні на політичні вподобання, ні на те, до яких політичних сил відносяться ті чи інші посадовці. Натомість, «закотивши рукава», необхідно працювати на благо області.

«Всі ми є державотворці, всі ми є українцями і нам потрібно показати Львівщину як П’ємонт українського відродження», – акцентував увагу присутніх Олег Синютка.