Як інформує прес-служба ВО «Свобода», міліція із самого ранку прийшла до помешкання свободівця та повідомили, що він мусить з’явитися на допит до відділку.

Офіційною причиною виклику до міліції стала участь Юрія Левченка в акції проти незаконної забудови на вул. Жилянській, 120-Б, повідомив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок, виступаючи на засіданні Верховної Ради України.

«Розпочинається новий пленарний тиждень, але вимушений констатувати, що в Україні тривають політичні репресії проти представників опозиції та зокрема активістів ВО «Свобода» – проти людей, які борються з ненависним кримінальним режимом, який тимчасово керує в українській державі. Лише протягом останнього тижня Київська міліція під керівництвом МВС репресувала 15 активістів столичного осередку ВО «Свобода». Постійні обшуки в квартирах, арешти, виклики на допити.

Саме сьогодні, кілька годин тому, прийшли в квартиру до кандидата в народні депутати від об’єднаних сил опозиції в 223-му окрузі на виборах 15 грудня Юрія Левченка та викликали його на допит. Не встигла ЦВК зареєструвати опозиційного кандидата – вже міліція і прокуратура тут як тут.  Репресивна машина працює, аби залякати та поставити на коліна тих, хто бореться сьогодні з режимом», – заявив Олег Тягнибок.

Нагадаємо, що 18 жовтня активісти Київської міської організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода» спільно з місцевими мешканцями провели акцію проти забудови на Жилянскій, 120-Б. Активісти демонтували бетонний паркан довкола зазначеної ділянки. В акції взяли участь більше сотні осіб. Також був присутній кандидат у народні депутати України Юрій Левченко
Такуож кілька днів тому свободівцеві принесли повістку на допит стосовного його участи в акції проти нелегітимної Київради 2 жовтня.