Натомість, автоматично відпала потреба створювати таке ж комунальне підприємство із залученням Львівської обласної ради, про що питання мало би розглядатися на завтрашній сесії. Правда, співпраця із Львівською обласною радою депутатами сільської ради не відкидається. Головне, що вже найближчим часом буде впорядковане обслуговування „Східницьких джерел”.

Як повідомив голова постійної комісії з питань комунального майна та приватизації Віктор Доскіч, структура, що раніше займалася обслуговуванням цих родовищ – збанкрутувала. Відтоді створити нове комунальне підприємство не вдавалося. Врешті було запропоновано розглянути можливість створення комунального підприємства за участі Львівської обласної ради, яке б займалося благоустроєм родовищ. А, оскільки Східницька селищна рада вирішила взяти на обслуговування „Східницькі джерела”, така ідея відпала сама собою. Звичайно, сільрада не відмовляється від співпраці із Львівською облрадою, умови і можливості якої можуть обговорюватися вже найближчим часом.

Віктор Доскіч зауважив, що, оскільки була спроба обслуговування „Східницьких джерел” приватним підприємством, що не мало відповідної ліцензії, була подана заявка на проведення аукціону, який мав відбутися у Києві. Але стартова вартість лоту на початок торгів становила лише 6 тис. грн., що було надто смішно. Тому від Львівської обласної ради було направлено листа у відповідні інстанції, і врешті аукціон не відбувся. А самі „Східницькі джерела” залишилися без обслуговування. Отже, необхідно було терміново вирішувати питання господарки родовищ. Тому й було запропоновано створити комунальне підприємство із залученням Львівської обласної ради та Східницької селищної ради для обслуговування цих джерел. Однак вже сьогодні питання вирішилося само собою, а отже буде запропоновано зняти із розгляду порядку денного сесії Львівської облради.