Шість американських конгресменів прибули в Україну
для того, щоб показати, що уряд і всі американці підтримують вільні і прозорі вибори в Україні, а не одного з кандидатів.
Про це сьогодні у Львові під час круглого столу у прес-клубі реформ заявив конгресмен США, який репрезентує 46-ий виборчий район штату Каліфорнія, Дана Рорабахер.
„Хто б не виграв, але якщо вибори будуть вільними і чесними, то від цього виграє Україна. Після того, як народ піднявся на у відповідь на фальсифікації у другому турі, ви довели, що Україна є країною, у якій присутні високі стандарти, і країною, що розвивається. Ви надихаєте весь світ. Впевнений, що у вас вже ніколи не буде репресій”, ― зазначив Дана Рорабахер.
Він уточнив, що не має сумніву, що в Україні відбудуться вільні вибори.
„Однак, як тільки вони завершаться, хто б не виграв, вам треба дивитися уперед, а не назад і досягати якихось цілей. Якщо будуть чесні вибори, хто б не виграв, треба, щоб люди прийняли цей вибір, який відбудеться”, ― зауважив конгресмен.
Українці самі мають сприяти тому, щоб в Україні відбулись чесні вибори, вважає Дана Рорабахер.
За словами, конгресмена Марсі Каптур, яка репрезентує 9-ий конгресовий район регіону Толедо у північно-західному Огайо, інформація про Україну сьогодні висвітлюється так широко, як ніколи до цього.
„Те, що відбувається в Україні, важливо не тільки для неї само, але й для розвитку демократії у всьому світі”, ― наголосила Марсі Каптур.
Конгресмени до приїзду у Львів вже зустрічалися у Києві із головою Верховної Ради України Володимиром Литвином та представниками кандидатів у президенти Віктора Ющенка та Віктора Януковича.