Зокрема Костюк нагородив шестеро працівників музейної сфери Почесними грамотами Львівської обласної державної адміністрації за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток музейної справи і збереження культурного надбання.

Ними стали: Курташ Тетяна Михайлівна (завідувач сектором відділу фондів Львівського історичного музею, Крюковський Орест Сергійович (старший науковий співробітник музею визвольної боротьби України– відділу історичного музею), Моравська Лілія Володимирівна (заступник директора з наукової роботи Львівського музею історії релігії), Типець Ігор Васильович (директор Історико-краєзнавчого музею у місті Винники). Михайло Костюк оголосив подяку також Оркуш Марії Олексіївні (вченому секретареві Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка). 

«Історія Львівщини – це суцільний музей. Ви є тими людьми, які бережете це надбання, кохаєте, показуєте нашим гостям і тому вам за це велика шана і повага і величезна надія на майбутнє. Адже коли ми говоримо, що Львів дійсно може бути туристичною Меккою України, то звичайно один з найбільших пріоритетів, одна з найбільших перлин – це наші музеї, велика спадщина нашої культури», – зазначив під час урочистості Костюк. 

Церемонія привітань відбулась у стінах новоствореного Музею визвольних змагань. Наразі експозиції музею у процесі формування. У музеї функціонують два експозиційні зали, які стосуються періоду визвольних змагань. 

Круковський Орест про створення музею розповідає:  «Про музей говорилось понад 20 років. З ініціативою створення музею виступили колишні політв’язні. Вони хотіли, аби у Львові існував такий музей, згодом це питання на різних стадіях розвивалось і, власне, впродовж останніх трьох років йде робота над експозицією та наповненням.У великій мірі наповнення експозицій із  Львівського історичного музею».