Президент України отримав біле кімоно, дерев'яну булаву, книгу «Путівник Кримом» (від невідомих дарувальників), ікону «Микола Чудотворець» (від Президента конгресу українців), свій портрет - дві роботи з каменю (від Росса Ларкіна з Канади) у подарунок в 2016 році.

Про це зазначено у відповіді Адміністрації Президента на запит Українських Новин.

Усього на ім'я Порошенка надійшли й були передані до Фонду Президентів України в 2016 році 282 подарунки.

Серед отриманих головою держави подарунків - в'язані вовняні шкарпетки (подаровані йому на з'їзді партії 12 грудня 2015 року й передані до Фонду в 2016 році), дві вишиванки й книги «Приворотне зілля» (від невідомих).

Також Президент отримав у подарунок картину з бурштину «Пам'ятник воїнам-афганцям» (від Спілки афганців, депутата Верховної Ради від фракції «Блок Петра Порошенка» Сергія Куніцина), м'яч із автографами гравців футбольного клубу «Динамо» (від президента клубу Ігоря Суркіса) і книгу «Шлях до успіху. Як змінити систему, не змінивши собі» (від оголошеного в розшук колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка, проти якого в березні суд дозволив почати заочне розслідування).

Порошенко також отримав подарунки від Європейського Союзу й 25 країн, їх посадових осіб або зовнішньополітичних відомств (у тому числі від української діаспори 5 країн).

Зокрема, Литва подарувала Порошенку набір сувенірних пляшечок, Туркменістан - свій національний одяг і дерев'яну скриньку з національними іграшками, Сінгапур - книгу Лі Куан Ю «Мій погляд на майбутнє світу» і металеву статуетку «Два гострих перці», Індія - пам'ятний набір до Міжнародного дня йоги, Франція - флеш-накопичувач у вигляді автомобіля Червоного Хреста, Естонія - порцелянову квадратну тарілку, Латвія - скляні тарілку й вазу, Німеччина - статуетку «3 людини на підставці».

Окрім того, Президент отримав подарунки, переважно книги, від митрополита Київського, предстоятеля Української автокефальної православної церкви Методія (митрополит помер 24 лютого 2015 року), диякона Івана Сидора, єпископа Коломийського й Косівського Юліана (обидва - Українська православна церква Київського патріархату), митрополита Галицького Андрія (Івано-Франківська єпархія, УАПЦ), Святогорської Лаври (УПЦ Московського патріархату) і від Румунських православних церков.

Від вітчизняних заводів голова держави отримав у подарунок макети БМП, БТР-4, танків, ракет, лопат турбіни, літаків АН-74 ТК-200 і АН-178, буксира «Нібулон».