„Особливий склад Державної прикордоної служби України проводитиме прикордоний контроль людей і транспортних засобів на митному переході „Шегині-Медика”, щоб зупинити неподобства в організації перетину українсько-польського кордону,”- повідомив сьогодні під час прес-конференції у Львові народний депутат Андрій Шкіль.

Однією з основних причин нестабільної роботи міжнародного митного переходу „Шегині-Медика” та великих черг з автомобілів, що збираються перетнути кордон Шкіль назвав побудова двох автозаправних станцій у Шегинях. За його словами, громадяни Польщі по кілька раз на день перетинають кордон, і заправляючись пальним, одразу повертаються додому.

Андрій Шкіль також відзначив, що у Шегинях практично відсутні о’бєкти придорожнього сервісу та стоянки для автотраспорту.

Виходом із ситуації Шкіль бачить побудову об’їзної дороги навколо села Шегині, яку мають збудувати найближчим часом. Також об’їзні дороги планується збудувати навколо Городка, в якому наразі зроблено ремонт внутрішньоміських доріг.

Львівський портал