Народний депутат України, член ВО "Батьківщина" Андрій Шкіль закликав представників ЗМІ не робити сенсації навколо ситуації з виключенням екс-голови ЛМО ВО "Батьківщина" Емілії Подляшецької з партії. Про це він заявив під час прес-конференції у Львові сьогодні. "Я би не хотів, щоб це було предметом спекуляцій у передвиборчій кампанії у вересні. Тут більше сенсаційності, ніж треба, але це нормально. Це є робоча ситуація", ― зазначив Андрій Шкіль.

Він наголосив на тому, що не займає ні сторону Емілії Подляшецької, ні обласного осередку партії. "Я стою на стороні політичної партії "Батьківщина". Я з повагою ставлюсь до рішення керівництва обласної "Батьківщини", - зазначив він. Відповідаючи на запитання журналістів, Андрій Шкіль зазначив, що не має підстав говорити про бажання Івана Деньковича якнайвигідніше продати посади у міському осередку партії. "Я би не хотів, щоб це перетворювалось на конфлікт осіб. Це рішення не одноосібне", - додав він.

Також він зазначив, що розглядати рішення обласного осередку партії за заявою Емілії Подляшецької буде контрольно-ревізійна комісія. "Є звернення до Контрольно-ревізійної комісії, статутного органу, який передбачений в діяльності політичної партії "Батьківщина".