Народний депутат України Андрій Шкіль має намір ініціювати позачергові парламентські слухання щодо розкрадання Державного архіву у Львові. Про це він розповів сьогодні, 24 травня, під час прес-конференції у Львові.
"Таке явище – це, направду, національна трагедія. Я вважаю, що зараз слід провести переоблік усіх архівних фондів України взагалі. У випадку ж, коли не вдасться провести позачергові парламентські слухання щодо цієї проблеми, вважаю за потрібне зорганізувати комітетські слухання, на яких були б присутні представники Міністерства освіти і науки та Міністерства культури і туризму України, представники прокуратури", – наголосив А.Шкіль.
Лідер УНА-УНСО зазначив, що міжфракційне депутатське об’єднання "Львів" на своєму засіданні також обговорювало ситуацію, яка сталась із архівом у Львові.
"Коли розслідування цієї справи львівською прокуратурою не матиме належних результатів, тоді можна було б створити слідчу комісію на рівні Верховної Ради для вияснення цієї проблеми", – зазначив А.Шкіль.

ЗІК