«Чому б пану Царьову не почати з «Пролетарської пивної» - цей заклад процвітає у Києві і нікому не приходить в голову закрити його з формулюванням «за пропаганду тоталітарного режиму», - сказав Шкіль.

«Царьов мусів би знати, що «москаль» - це синонім окупанта, а не росіянина, тож представнику Парії регіонів потрібно визначитись: чи він росіянин чи окупант, - підкреслив Андрій Шкіль. - За такою логікою, варто закрити ресторани «Цимес» чи «Хайфа», що в столиці на Подолі. Можна також закрити кав’ярню «Основний інстинкт», що також знаходиться в центрі Києва - за пропаганду сексу, приміром, серед неповнолітніх відвідувачів», - пропонує «бютівець».

На думку Шкіля, "регіоналів» абсолютно не турбує, що в самісінькому центрі столиці незалежної України стоїть пам’ятник одному з найкривавіших диктаторів ХХ століття – Владіміру Лєніну, а навпроти Верховної Ради, в Маріїнському парку, практично на могилах жертв січневого повстання 1918 року споруджує пам’ятник генералу Ватутіну, який поклав під час форсування Дніпра під Києвом 200 тисяч радянських вояків. Ці та інші залишки тоталітаризму і радянської диктатури не заважають нинішній владі, - підкреслив депутат, - однак їй дуже заважають українські патріоти, ті, хто пам’ятає нашу історію й поважає наших героїв».

«Я б порадив «Царьову енд компані» не займати нашу пам'ять і наші традиції, - наголосив Андрій Шкіль, - адже українці довго запрягають та швидко їдуть. «Криївка» - популярне й знане місце відпочинку не лише серед львів’ян, і я переконаний, буде й надалі гостинно відкривати свої двері будь-яким гостям, навіть тим, хто не знає відповіді на її паролі. Але, якщо говорити серйозно, то «регіонали», в своїх кращих традиціях, вже не криючись, бо – при владі, ведуть боротьбу з усім українським, що є в Україні, - заявив нардеп Шкіль.