За словами Андрія Шкіля, українці мають шанс зупинити перетворення політичного режиму в Україні на диктаторський тільки навесні, тому що потім будуть створені «лабораторні умови для стовідсоткової диктатури».

«Потрібно визначити одну консолідуючу мету – захистити своє право вибору. Опозиція має запропонувати варіанти виборчої системи на 2012 рік, а суспільство має обговорити їх і вибрати свій варіант, а у 2012 році обрати альтернативний парламент», – сказав Андрій Шкіль.

Андрій Шкіль додав, що Львів і Галичина мають бути форпостом самоорганізації українського суспільства навесні, а не перетворитись на «центр смішного патріотизму».

Також, за словами нардепа, варіанти Єгипту та Тунісу для України є неприйнятними.

«Українці знайдуть свій власний український шлях до зміни влади. Не можна порівнювати Януковича і Мубарака, як не можна порівнювати його з Путіним і Медвєдєвим – вони патріоти своїх держав, а Янукович – ні. Не можна порівнювати Януковича і з Лукашенко – той господарник, у нього в країні щось рухається, а у нас добивається те, що ще рухалось», – сказав Андрій Шкіль.