В основі її авторського винаходу – багаторічний особистий досвід. Як розповідає пані Оксана, вона в дитинстві була повненькою дівчинкою, навчалась у звичайній та художній школах, тому весь день проводила сидячи. Лікарі поставили діагноз – статико-динамічний сколіоз. Лікували у той час дуже консервативно: гіпсове ліжечко, протезування кінцівки. Від фізкультури звільнили. Це була безвихідь.

Ситуація змінилася, коли Оксана Слінько побувала в санаторії на заняттях, які проводили для дітей із вадами опорно-рухового апарату. З тих пір, як зазначає пані Оксана, вона почала працювати над своїм тілом і над вольовими якостями. Багато допомогли і заняття ритмічною гімнастикою, якою почала займатися згодом.

Насправді, всередині кожного з нас є свій лікар, і кращого порадника, ніж свій організм, годі знайти, переконана пані Оксана. Насамперед, під час уроку реабілітолог радить робити фізкультхвилинки, адже рух – це життя, а перебування в одному положенні дитячого хребта аж 45 хвилин надзвичайно шкідливе.

Прикро, але, як каже Оксана Слінько, сколіози люблять відмінників. Тому вона пропонує  для профілактики таким дітям займатися корекційною гімнастикою, ходити на масаж, плавання.

Щоб дитина не сутулилася, у пані Оксани є свій метод  простий і дієвий. В ідеально рівному положенні дитині склеюють лопатки лейкопластирем. Так дитина ходить півгодини. Коли вона пробує зсутулитись, то відчуває біль і автоматично випростовується. Так роблять десять днів. Потім – десять днів перерви.

При сколіозах Оксана Слінько пропонує ще один свій метод – повзання.  Адже, як розповідає пані Оксана, подумаймо самі: тварини, які пересуваються на чотирьох кінцівках, не мають ніяких проблем із хребтом. А новонароджені діти перш, ніж почати ходити, повзають, і таким чином зміцнюють свій опорно-руховий апарат. Під час повзання хребет розвантажений, а працюють зв’язки та суглоби.

Пані Оксана стурбована тим, як батьки з легкістю віддають своїх дітей на заняття фортепіано чи балет. Заняття фортепіано провокують навантаження на хребет вагою 12 кг, а бальні танці, крім естетичної насолоди та кардіонавантаження не дають нічого, навіть можуть спровокувати плоскостопість.

Також Оксана Слінько пропонує у створеному нею Міжнародному Центрі корекції постави групові та сімейні заняття. Це найпопулярніші «процедурні заняття» в Центрі. Уперше в історії лікувальної гімнастики об’єднані разом всі категорії людей різного віку та з різними діагнозами. Загальна розминка та групове виконання вправ створюють позитивний психологічний настрій пацієнтів. У процесі занять до кожної людини застосовують індивідуальний підхід.

Кожна українська сім’я, що займається оздоровчою гімнастикою за методом Оксани Слінько, втілює в життя основне гасло Центру корекції постави: «Українській нації – горду поставу!».

Фото: wedding.ua