Як відзначає УЗГ МВС України, у деяких Інтернет-виданнях з’явилася інформація про кримінальне переслідування колишнього народного депутата Андрія Шкіля, який заявив, що у зв’язку з цим змушений був залишити територію України.

«Як відомо, проти екс-депутата Андрія Шкіля за фактом організації масових безпорядків у березні 2001 року було порушено кримінальну справу, а його самого взято під варту. Після обрання у 2002 році фігуранта нардепом запобіжний захід стосовно нього скасовано, а матеріали кримінальної справи виділено в окреме провадження. У жовтні 2012 року кримінальну справу було перекваліфіковано та направлено на подальше розслідування. Згодом досудове слідство у справі зупинено у зв’язку із закінченням строків давності (10 років)», – сказано у повідомленні.

«На сьогодні Андрій Шкіль до кримінальної відповідальності у цій кримінальній справі не притягується та після її прийняття до провадження Печерським РУГУМВС України в м.Києві до органів внутрішніх справ не викликався», – наголошують в МВС.

Відзначимо, що і у Генеральній прокуратурі України також були здивовані заявами екс-нардепа Андрія Шкіля про те, що проти нього можуть відкрити справу за акцію «Україна без Кучми».

Нагадаємо, вчора стало відомо, що колишній народний депутат від «Батьківщини» Андрій Шкіль виїхав до Чехії, де може шукати політичного притулку.