Зокрема, вчора, 15 серпня, заступник голови ОДА Володимир Губицький провів відповідну нараду у Бірках.

Володимир Губицький, оглянувши об’єкт «Будівництво середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у с.Бірки Яворівського району Львівської області», зазначив, що за відсутності школи у Бірках діти, які проживають на території Бірківської сільської ради (у с.Бірки – 405 дітей , у с.Рокитне – 12 дітей) навчаються у сусідніх населених пунктах, 80 відсотків з них – у школі смт.Брюховичі, де навчання відбувається у дві зміни.

Заступник голови облдержадміністрації також звернув увагу, що будівництво зазначеної школи надзвичайно важливе і, враховуючи гостру потребу в навчальних класах, до 1 вересня 2012 року необхідно ввести в експлуатацію першу чергу школи у с.Бірки (1-9 класи), яка охопить навчанням понад 200 дітей віком від 6 до 14 років.

При школі також заплановано відкрити одну групу дошкільного навчального закладу, яка охопить дошкільною освітою 25 дітей.

За результатами наради замовнику будівництва та генпідряднику доручено терміново закінчити внутрішні оздоблювальні роботи І черги нової школи, роботи із благоустрою території та встановити в харчоблоці обладнання необхідне для приготування їжі учням.

У нараді взяли участь: начальник управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації Єгор Горностай, голова Яворівської районної державної адміністрації Микола Романюк, генеральний директор Корпорації будівельних підприємств «Карпатбуд» Мирослав Яблонський та голова сільської ради Володимир Кульчицький.

Будівництво середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у с. Бірки Яворівського району Львівської області відбувається з 2008 року. Школа розрахована на 500 учнівських місць. Підрядник будівництва – Корпорація будівельних підприємств «Карпатбуд».

Упродовж 2008-2012 років на будівництво обʹєкту було використано з місцевого бюджету та з державного фонду регіонального розвитку 20 939 694 грн. У 2012 році з державного фонду регіонального розвитку на будівництво школи виділено 7 030 000 грн.
жаючи на термін їх проживання у Польщі», – розповіли у польському Міністерстві внутрішніх справ, зазначивши, що раніше президент надавав громадянство лише у «виняткових випадках».