Про це повідомляє ТСН.

Хлопчик постійно скаржився батькам на знущання в школі, але вони не дуже вірили в ці розповіді. Дитина замість уроків пішла на трасу і подолала близько 10 км, перш ніж його підібрав небайдужий водій.

«Я просто в школу не хотів йти, мене там кривдили дуже. Хлопці, дівчата – вважали себе крутими», – розповів 5-класник.

Хлопчик розповів, що його терпіння луснуло: школяр завів до навчального закладу молодшу сестричку, а сам відправився по трасі в село, де колись жив.

«Насторожило, що дитина маленька йде сама по трасі з рюкзаком. Я почав його розпитувати. У нього телефон був, але сімки не було, мами на телефоні у нього не було, і я подзвонив 102», – розповів водій Сергій Данилюк, який підібрав дитину.

За словами водія, поліція не приїхала, тому він сам відвіз хлопчика у відділення.

«У мене шок. Я була впевнена, що дитина пішла в школу, нічого ж не сварилися, нічого, ще мене поцілував. Я вдячна водієві дуже», – говорить мама Валентина Лапчаста.

У школі ж переконують, що у них немає ні конфліктів, ні знущань, а хлопчик, мовляв, ще не встиг адаптуватися.

«У класі у нас 20 хлопчиків і 5 дівчаток. За ці місяці з жодним із хлопчиків цей Рома не подружився чомусь. Я вважаю, що хлопчик просто нудьгує за тими місцями, де він навчався. Там була сільська школа. Він там був лідером», – вважає директор школи Лілія Лаган.

«Були від мами такі ніби скарги, що ображають в класі. Скажіть мені, хто конкретно – мама мені не назвала», – стверджує класний керівник Наталя Сагайдюк.

«Будуть дисциплінарні стягнення по цій школі, по класному керівнику. Буде вказано, у чому було упущення, чому було недопрацьовано, чому не була своєчасно проведена робота з батьками», – анонсувала начальник Теофіпольського відділу освіти Майя Мельник.

Тим часом мама перевела сина в іншу школу.

«Вголос»