Про це повідомив під час урочистої передачі медикаментів військовим заступник голови правління Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО Михайло Кот, інформує кореспондент «Вголосу».

«До нас звернулися бійці 1-го стрілецького батальйону військової частини 3002, що базується у Львові, з проханням допомогти кровоспинними препаратами й сучасними джгутами. Аби придбати необхідну кількість комплектів, ми доклали дитячий заробіток – 5 тис. грн – до коштів з власного рахунку Центру й придбали все необхідне», – сказав Михайло Кот.

В свою чергу, заступник командира батальйону Михайло Крижанівський, який незабаром планує їхати на схід, подякував дітлахам за небайдуже ставлення до української армії.

«Діти не просто розуміють складність ситуації, що склалася в країні, вони прагнуть допомагати. І немає значення скільки зібрали коштів школярі, вони молодці», – підкреслив військовий і додав, що на даний момент у зоні АТО перебуває 436 солдатів з 1-го стрілецького батальйону національної гвардії України.

Старшокласниці Галина та Василина, які безпосередньо брали участь у ярмарку-продажу, не сподівалися, що їм вдасться продати всю випічку й заробити стільки грошей.

«Якщо чесно, ми були вражені активністю звичайних перехожих, які купляли солодощі. За кілька годин ярмарку продали все, що спекли», – сказали дівчата і подякували наймолодшим школярам, які долучилися до ярмарку.

«Хоча вони і маленькі, але вже свідомі. Знають, що на сході війна, і тому прагнуть бути корисними», – додали старшокласниці  школи №63.

Подякувати дітям прийшов і голова Львівської обласної ради Петро Колодій. Він зазначив, що можна сміливо говорити про те, що сьогодні в Україні підростає справжня еліта.

«На захист держави стали всі – від малого до великого. І якщо у нас підростають такі діти, Україна матиме майбутнє», – наголосив Петро Колодій.

Аби підтримати дітей й заохотити їх до участі у подальших акціях, дирекція Львівського цирку запросила всіх активних школярів на прем’єру циркової вистави, яка відбудеться 2 листопада.