Про це інформує прес-служба Міністерства фінансів України.

«Українська сторона звернулася з проханням до США, враховуючи складну ситуацію на сході країни, продовжити фінансову підтримку Україні, зокрема шляхом активної участі в донорській конференції, яка має відбутися в грудні цього року», – йдеться в повідомленні.

Також обговорювалася ситуація в нафтогазовому секторі України й плани уряду щодо його подальшого реформування. Крім того, було розглянуто співробітництво в галузі санкцій й повернення незаконно виведених активів.  Шіітс позитивно охарактеризував рівень співробітництва України з МВФ. «За двадцять років я ніколи не бачив такого якісного співробітництва конкретної країни з МВФ, особливо враховуючи ті складні умови, в яких перебуває Україна сьогодні», – сказав заступник міністра фінансів США. 

Також Шлапак провів зустріч із інвесторами в рамках конференції «Глобальні ринки, що виникають», організованої Bank of America Merrill lynch. Міністр повідомив, що Україна завжди дуже відповідально ставилася до своїх боргових зобов'язань і буде робити так і далі.